Szkoły Podkategoria: Szkoły

 • Szkoła Językowa GLOSSA – Nauka angielskiego »

  Szkoła językowa założona przez nas to bardzo dobre miejsce dla wszystkich ludzi zainteresowanych nauką języków obcych - przede wszystkim angielskiego, ale również chociażby hiszpańskiego. Bardzo się staramy, aby nauka angielskiego i pozostałych języków była skuteczna, a oprócz tego była bezstresowa. Należy wiedzieć, iż kursy językowe są przeprowadzane przez nauczycieli mających całkiem spore doświadczenie oraz naturalnie bardzo dobrze znających język. To powoduje, że otworzona przez nas szkoła językowa jest jedną z najlepszych w mieście. Języków nauczamy u nas w szkole, ale również na obozach. Jeżeli w takim razie bardzo Ciebie interesują kursy oraz obozy językowe, bardzo serdecznie pragniemy zaprosić do zaznajomienia się z ofertą szkoły, która została umieszczona w witrynie internetowej.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze lekcje gry na instrumentach! »

  Lekcje gry na instrumentach to świetny pomysł na dodatkową rozrywkę dla małych pociech. Jest wiele korzyści z zainteresowania od najwcześniejszych lat pociechy muzyką. Między innymi posiadają umiejętność fantazyjnego oraz kreatywnego działania. Poza tym, dostają korzystniejsze wyniki w zestawieniu z rówieśnikami.
  Nauka gry na skrzypcach Kraków? Wyłącznie Smileflow! Edukacja związana jest trwale z monotonnymi treningiem. W głównej mierze obejmuje to nauki gry na gitarze basowej. Bas i pianino to instrumenty muzyczne, na których to względnie prosto można przyuczyć się fundamentalnych dźwięków. Tymczasem wiolonczela są skierowane do niestrudzonych.
  Przy wyborze instrumentu muzycznego dla dziecka warto pomyśleć o jego dobru . To przecież ono ma wypełniać najistotniejszą kwestię i nie powinno zostać środkiem realizowania wygórowanych marzeń opiekunów.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zielone Szkoły Jastrzębia Góra »

  Ośrodek Wypoczynkowy Royal proponuje szeroką gamę usług turystycznych w tym także kolonie w Jastrzębiej Górze. W naszym ośrodku położonym w willowej dzielnicy przyjmujemy wycieczki szkolne, a także organizujemy zielone szkoły w Jastrzębiej Góre dla dzieci z całej Polski. Świeże powietrze, szum fal oraz bogactwo lokalnych atrakcji turystycznych pozwala zrelaksować się na długie miesiące. Kolonie Jastrzębia Góra to idealne miejsce na wypoczynek i oderwanie się od codzienności dla każdego dziecka, a zielone szkoły Jastrzebia Góra to gwarancja doskonałego połączenia nauki i relaksu. Zapraszamy serdecznie przez cały rok do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Royal w Jastrzębiej Górze.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • kursy politechnika »

  Chcesz zdać maturę z dobrym rezultatem i wybrać upragniony kierunek na konkretnej uczelni, ale nie masz pewności czy dasz radę to osiągnąć samemu? Z naszą placówką specjalizującą się w kursach przygotowawczych do matury twoje szanse na osiągnięcie wyżej wymienionego celu znacznie wzrosną. Nasze kursy maturalne posiadają akredytację Kuratorium Oświaty i najlepszą kadrę. Skuteczność kursów realizowanych przez nasz ośrodek potwierdzają statystyki. Około 98% uczestników kursu dostało się na studia na uczelnię, która była ich uczelnią pierwszego wyboru, ponad 93% rozpoczęło studia na uczelniach publicznych. Prócz tego, o ile średnia ocena naszych kursantów w szkole w roku przed rozpoczęciem kursu wynosiła średnio 3,34, to wyniki z egzaminu maturalnego przewyższają średnią w regionie mazowieckim. Kursy realizowane są na Politechnice Warszawskiej i liceum im. Stanisława Staszica. Posiadamy długoletnie doświadczenie w uczeniu i organizowaniu kursów przygotowujących do egzaminy maturalnego.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o najlepszym przedszkolu Szczecin itp.. »

  Szukasz żłobka, do którego to chciałabyś oddać osobiste dziecko? Dzięki przygotowanej katalogu usług/produktów na naszej stronie możesz już ujrzeć propozycję żłobka, która to oczywiście warta jest naszego zainteresowania. Taki niepubliczny żłobek ma już odpowiednią kadrę pedagogiczną, która to jest dobrze przygotowana do pracy z małymi dziećmi. Dodatkowe zajęcia, które to przeprowadzane są dla dzieci ze stuprocentową pewnością pozwolą im już mile i dobrze spędzić czas w takim żłobku. Chcesz żeby twoje dziecko chodziło do takiego żłobka? Dokonaj wcześniejszych zapisów.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • korepetycjenowysacz.edu.pl »

  www.korepetycjenowysacz.edu.pl - to blog dydaktyczny skonstruowany szczególnie dla uczniów techników oraz szkół policealnych o kierunku informatyka. Na naszym serwisie odnajdziecie wiele kompetentnych tekstów na temat kwalifikacji zawodowych E12, E13, E14. Portal prowadzony jest przez nauczycieli przedmiotów informatycznych, toteż masz pełne przekonanie że wszelkie zamieszczane w nim artykuły, sa zgodne z obecnie obowiązującym programem kształcenia. Nasz blog to rzeczywiście fenomenalne miejsce, gdzie w sposób rzetelny, przygotujesz się do testu zawodowego z informatyki. Jeśli chcesz być prymusem w własnej klasie i zdać z wyróżnieniem wszystkie kwalifikację, zacznij odczytywać nasz fenomenalny blog, a błyskawicznie zauważysz efekty. Wstąp juz teraz na adres korepetycjenowysacz.edu.pl i stań się naszym częstym gościem.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: