Miasta i państwa Kategoria: Miasta i państwa

Tutaj wstaw opis kategorii Miasta i państwa

Miasta i państwa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Wypożycz symulator dachowania »

  Najnowszej generacji symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę plenerową. Realizujemy eventy i kursy na terenie całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już teraz i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania oferuje kilka ruchomych zestawów na specjalnych przyczepach transportowych. Sprzęt może być używany nawet w trudno osiągalnych miejscach gdzie brak zasilania elektrycznego. Mamy własne urządzenia prądotwórcze którymi będziemy zasilać nasze sprzęty. Najem symulatora dachowania przeprowadza się po ustaleniu korzystnych warunków współpracy. Symulator dachowania – cena użytkowania przenosi się wielokrotnie na polepszenie bezpieczeństwa. Zdarzenia drogowe są sporym obciążeniem dla budżetu a zdrowie i życie ludzkie bezcenne. Symulator dachowania – wynajem tymczasowyy albo długotrwały na eventy i kursy cykliczne. Stwórz niepowtarzalne wydarzenie i pokaż wszystkim jak istotne jest bezpieczeństwo na drogach. Mobilny symulator dachowania ozdobi twoją imprezę i będzie centralną atrakcją.

  Data dodania: 07 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Kraków tel. 508-803-962 »

  TEL. 508-803-962 Hydraulik, Elektryk, Naprawa piecyków gazowych, Naprawa pralekzmywarek piekarników, ślusarz Kraków awaryjne otwieranie samochodów, drzwi,spawacz, spawanie gazowe, naprawa domofonów Tel.508-803-962 www.szmit.com, www.sgiw.com, www.rugm.com, www.abc-serwis.eu, www.agd-net.com . Zakres naszych prac TEL. 508-803-962 Hydraulik, Elektryk, Naprawa piecyków gazowych, Naprawa pralekzmywarek piekarników, ślusarz Kraków awaryjne otwieranie samochodów, drzwi,spawacz, spawanie gazowe, naprawa domofonów Tel.508-803-962 www.szmit.com, TEL. 508-803-962 Hydraulik, Elektryk, Naprawa piecyków gazowych, Naprawa pralekzmywarek piekarników, ślusarz Kraków awaryjne otwieranie samochodów,

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa pralek, zmywarek Kraków tel.508-803-962 »

  AGD serwis Kraków tel. 508-803-962 www.agd-krak.com, www.agd-krakow.pl Nasza firma zajmuje sięnaprawą oraz dodatkowoserwisempogwarancyjnym AGD Naprawa pralek, naprawa zmywarek, naprawa piekarników,naprawa kuchenek elektrycznych i gazowych Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Krakowa, Niepołomic, Wieliczki, a ponadtoSkawinyNapraw artykułów gospodarstwa domowego dokonujemy w możliwie najkrótszym terminie u klienta w domu. Nie stawiamy klienta przed faktem dokonanym: zawsze informujemy o koszcie związanym z naprawą przed przystąpieniem do niej, zapewniając przy tymkonkurencyjne ceny i udzielając

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Krawiecka »

  Zapraszamy do naszego salonu krawieckiego Krakmoda www.krakmoda.pl wszystkie osoby kochające ładne stroje, niepowtarzalne stylizacje i profesjonalnie wykonaną odzież.Pracowniakrawiecka w Krakowie oferuje swoim klientom przeróbki krawieckie, szycie na miarę (futra, kożuchy, odzież skórzana, damska i męska) oraz stroje firmowe dla biznesu. Dobra krawcowawykona każde, nawet nietypowe zlecenie, .

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Techniczny Kraków »

  TEL. 508-803-962 Hydraulik, Elektryk, Naprawa piecyków gazowych, Naprawa pralekzmywarek piekarników, ślusarz Kraków awaryjne otwieranie samochodów, drzwi,spawacz, spawanie gazowe, naprawa domofonów Tel.508-803-962 www.szmit.com, www.sgiw.com, www.rugm.com, www.abc-serwis.eu, www.agd-net.com . Zakres naszych prac jeśli więc potrzebujesz wykonać jedną z powyższych prac - zapraszamy Tel.508-803-962 Naszym atutem jest CAŁODOBOWA pomoc w nagłych wypadkach i awariach 7 dni w tygodniu.O firmie: Nasza spółka istnieje od 1999 roku w tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze technicznej nieruchomości należących do wspólnot mieszkaniowy, spółdzielni, restauracji i osób indywidualnych.Posiadamy wysoko wykwalifikowaną stałą kadrę pracowniczą, firma nasza stawia na j

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Kraków tel. 508-803-962 »

  TEL. 508-803-962 Hydraulik, Elektryk, Naprawa piecyków gazowych, Naprawa pralekzmywarek piekarników, ślusarz Kraków awaryjne otwieranie samochodów, drzwi,spawacz, spawanie gazowe, naprawa domofonów Tel.508-803-962 www.szmit.com, www.sgiw.com, www.rugm.com, www.abc-serwis.eu, www.agd-net.com . Zakres naszych prac jeśli więc potrzebujesz wykonać jedną z powyższych prac - zapraszamy Tel.508-803-962 Naszym atutem jest CAŁODOBOWA pomoc w nagłych wypadkach i awariach 7 dni w tygodniu.O firmie: Nasza spółka istnieje od 1999 roku w tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze technicznej nieruchomości należących do wspólnot mieszkaniowy, spółdzielni, restauracji i osób TEL. 508-803-962 Hydraulik, Elektryk, Naprawa piecyków gazowych, Naprawa pralekzmywarek piekarników, ślusarz Kraków awaryjne otwieranie samochodów, drzwi,spawacz, spawanie gazowe, naprawa domofonów Tel.508-803-962 www.szmit.com, www.sgiw.com, www.rugm.com, www.abc-serwis.eu, www.agd-net.com . Zakres naszych prac jeśli więc potrzebujesz wykonać jedną z powyższych prac - zapraszamy Tel.508-803-962 Naszym atutem jest CAŁODOBOWA pomoc w nagłych wypadkach i awariach 7 dni w tygodniu.O firmie: Nasza spółka istnieje od 1999 roku w tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze technicznej TEL. 508-803-962 Hydraulik, Elektryk, Naprawa piecyków gazowych, Naprawa pralekzmywarek piekarników, ślusarz Kraków awaryjne otwieranie samochodów,

  Data dodania: 15 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz norweskiego w Gdańsku »

  Współcześnie bardzo trudno znaleźć pracę w zawodzie, a do tego dobrze płatną i w Polsce. Dlatego wielu ludzi decyduje się na wyjazd za granicę. Duża część z nich przenosi się do krajów skandynawskich, ponieważ, tam można w rzeczywistości dużo zarobić. Niestety żaden tamtejszy język nie jest bardzo podobny do polskiego. Niewiele kto wyjeżdżając w tamte rejony od razu umie się porozumieć.
  W takich przypadkach z poradą przyjdzie nam tłumacz norweskiego, tłumacz duński, czy tłumacz szwedzki. Zawierając jakieś umowy, czy podpisując ważniejsze dokumenty, należy poszukać mężczyźni i kobiety, która wykonuje tłumaczenia przysięgłe. Tym zajmuje się tłumacz przysięgły.
  O ile akurat pracujemy w Norwegii, potrzebne teksty przełoży na nasz język tłumacz norweskiego, jeśli w Danii, tłumacz duńskiego. Zależy Ci na wypasioną tłumaczenia?Gdańsk jest kolebką poliglotów. Znajdziesz tu wielu fachowców, którzy wykonują tłumaczenia Gdańsk.
  Duński nie jest dla nich kłopotem. Ma możliwość martwisz się, bo wpisując w przeglądarkę: "tłumaczenia duński" nic nie znalazłeś? Spokojnie, w Gdańsku pomogą Ci nawet z tym językiem. Mam nadzieję, że po takiej dawce informacji obcy język nie będzie spędzał Ci snu z powiek. Pamiętaj, w każdej chwili znajdzie się osoba, która pomoże Ci zrozumieć otaczający Cię świat.

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • fotograf na wesele »

  Ślub i wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Wiem, że ten dzień był przez Was planowany od wielu miesięcy, może nawet lat. Pani Młoda z pewnością marzyła o nim już jako mała dziewczynka. Mam również świadomość jak ważne jest aby pamiątka z tego dnia była równie wspaniała jak samo wydarzenie.
  Dlatego moja oferta nie jest podzielona na pakiety i ograniczona sztywnymi ramami czasowymi. Wręcz przeciwnie. W dniu ślubu jestem do Waszej dyspozycji cały dzień. Towarzyszę Wam od momentu przygotowań, przez ceremonię ślubną, zabawę weselną do późnych godzin nocnych. Swoją ofertę dostosowuję indywidualnie do każdej Pary Młodej. Dzięki temu realizowane przeze mnie reportaże stają się niepowtarzalne i unikalne, a Państwo zyskujecie pewność że wszystkie najważniejsze momenty tego dnia zostaną uwiecznione.
   Ślub i wesele to bardzo szczególne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Każdy ślub jest inny, wyjątkowy i magiczny. Dlatego też oferta którą Państwu proponuję nie jest złożona ze standardowych pakietów. Za każdym razem staram się dostosować ją do Państwa potrzeb i oczekiwań. W dniu uroczystości jestem do Państwa dyspozycji cały dzień. To Państwo decydują kiedy zaczynam i kiedy kończę swoją pracę, ponieważ zależy mi aby wszystkie najważniejsze dla Was momenty zostały uwiecznione na fotografiach i stanowiły pamiątkę do której z chęcią będziecie wracać po latach.
  Ponad to standardowo w skład każdej mojej oferty wchodzi wyjątkowa sesja plenerowa. Zwykle umawiamy się na nią w inny dzień niż dzień ślubu. Charakter zdjęć i miejsce ustalamy razem (uwzględniając wszystkie pomysły). Mam nadzieję, że moja propozycja spełni Państwa oczekiwania. Jeśli macie Państwo pytania chętnie na nie odpowiem na niezobowiązującym spotkaniu. Zapraszam do kontaktu i współpracy.
   

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa barmańska »

  My, Polacy, kochamy spędzać czas z najbliższymi. Każdy wolny dzień jest dla nas doskonałą okazją do tego, aby wyjść z mieszkania i ciekawie spędzić czas. Poza tym niejednokrotnie spotykamy się na takich wydarzeniach, jak: śluby, imieniny czy spotkania klasowe. Wtedy interesującą opcją jest zatrudnienie barmana, który znacznie uatrakcyjni dane obchody. Pracownicy firmy Barcocktail przyczynią się do tego, że Państwa przyjęcie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Do ich obowiązków należy bowiem coś więcej niż profesjonalna obsługa barmańska. Prócz tego zapewniają oni pokazy barmańskie, które są zawsze bardzo efektowne i podobają się zarówno starszym, jak i młodszym uczestnikom przyjęcia. A dla spragnionych wiedzy jest możliwość odbycia warsztatów barmańskich, na których poznają podstawy przygotowywania kolorowych oraz smacznych napojów alkoholowych.

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Magazynowanie towarów »

  Grupa Logistyczna Rybexim - właściciel marki Reslogistic - zarządza dwoma własnymi parkami logistycznymi, o łącznej powierzchni 28 000 m2 oraz prowadzi obsługę logistyczną Grupy Żywiec w pięciu lokalizacjach w Polsce. Dynamiczny rozwój Polski południowo - wschodniej a także rosnące potrzeby rynku w zakresie kompleksowej obsługi logistycznej i usług magazynowania pozwolił rozwinąć ofertę usług logistycznych. Magazyny Rzeszów. Oferowana naszym obecnym i przyszłym Kontrahentom kompleksowa obsługa prowadzona jest w nowo otwartym magazynie wysokiego składowania. Logistyka Podkarpacie. Reslogistic łączy więc w sobie wieloletnie wiedzę praktyczną w obsłudze wymagających projektów z przyszłościowym zapleczem technicznym. Składowanie towarów. Oferowane usługi realizowane są przez zespół specjalistów, z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu, a ogół operacji wspierana jest specjalistycznym systemem magazynowym WMS. Wywodząc się z sumiennej, rodzimej korporacji zachowaliśmy indywidualizm w podejściu do prowadzonych projektów, wiarygodność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Mińsk Mazowiecki, Warszawa - śluby, wesela, studniówki »

  Specjalnością naszej firmy, która mieści się w Mińsku Mazowieckim niedaleko Warszawy, jest filmowanie wszelkiego rodzaju imprez, między innymi ślubów, wesel oraz studniówek. Zatrudniamy wyłącznie dobrze przeszkolonych, wykwalifikowanych, a co najistotniejsze doświadczonych profesjonalistów, dlatego gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Wystarczy wejść na naszą stronę, żeby dowiedzieć się o nas więcej. Nasi kamerzyści bez trudu dojadą do Radzymina i Wołomina. Działamy na terenie całej Warszawy. Usługi filmowania świadczymy również w Mińsku Mazowieckim, Radzyminie, Wołominie i okolicach.  Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na www.multicam-film.pl

  Data dodania: 14 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Miasta i państwa

Miasta i państwa - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: