Religia Podkategoria: Religia

 • Zespół muzyczny Lublin »

  Oferta naszego zespołu muzycznego obejmuje kompleksową obsługę imprez różnorakiego typu. Gwarantujemy muzykę dla każdego, którą jesteśmy w stanie dostosować do gustów naszych kontrahentów. Gramy zarówno standardy muzyczne, muzykę z lat 60., jak również ostatnie przeboje. Jesteśmy zespołem młodych, ambitnych muzyków, którzy bez przerwy się rozwijają. Podczas imprez zapewniamy przygotowanie wesołych zabaw, profesjonalną oświetlenia, a dodatkowo nagłośnienia. Specjalistycznie organizujemy wesela, karnawały, imprezy plenerowe, studniówki, dancingi, imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Night Light »

  Nowoczesny zespół muzyczny, który sprawi, że twoje wesele może być priorytetowo udane. Gramy nowoczesną muzykę, jak i stare przeboje – bez disco polo i hitów biesiadnych! Bogaty repertuar muzyczny, wszystkie piosenki na żywo! Muzyka grana w pełnej sekcji – z perkusją, gitarą, a nawet saksofonem! Gramy na terenie całej Polski, a także zagranicą. Mamy praktykę w prowadzeniu wesel, studniówek, imprez karnawałowych oraz innych. Z nami każda twoja impreza musi być udana, a goście będą się bawili wyśmienicie. Zachęcamy więc do kontaktu!

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Opole – firmy reklamowe i okolicznościowe »

  Wideofilmowanie Opole do wytwórczości filmowych, reklamowych plus promocyjnych od firmy BartosikStudio. Nasze studio od ponad 15 lat wykonuje produkcje kinematograficzne dla stacji telewizyjnych z Polski i z Niemiec. Nasze usługi komponują się również z fotografii reklamowej a w szczególności na zdjęciach lotniczych. Zapraszamy na naszą stronę internetową BartosikStudio.pl na której znajdują się każde informacje o wideofilmowaniu Opole, kamerzyście Opole oraz filmowaniu Opole.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Srebrny smoczek do chrztu »

  Chrzest bezsprzecznie jest istotnym wydarzeniem w życiu ludzkim, wymaga unikalnego podarunku. Przez setki lat, bliscy dawali dzieciom różnorakie podarki z tej okazji. Jednak koniec końców, da się zauważyć że najmocniej, upowszechniły się na ogół dwa, pokrewne podarki na chrzest. Pierwszy to srebrna łyżeczka. Pochodzi ona prawdopodobnie z piętnastowiecznej Wenecji i była prezentem którym obdarowywano dzieci urodzone w rodzinach patrycjuszy. Następny, czyli smoczek ze srebra - wywodzi się z Ameryki. Wspomniane prezenty przetrwały do naszych czasów najwidoczniej z 2 powodów: są kunsztowne oraz nie szkodziły użytkownikowi - przeciwnie - srebrno ma właściwości antybakteryjne.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom Pielgrzyma w Częstochowie »

  Powstała przy naszej pomocy strona przedstawia czytelnikom informacje dotyczące Dom Pielgrzyma Towarzystwa Chrystusowego w Częstochowie. Przedstawione tu miejsce, w którym nie tylko idzie niedrogo przespać ale także odpocząć i podbudować swoją wiarę. Dominuje w tym miejscu przyjazna atmosfera, natomiast goście są traktowani z ogromnym szacunkiem. Ta szczególna noclegownia w Czestochowie to miejsce, w którym planowane są dodatkowo rekolekcje dla narzeczonych związane z dniami skupienia. Posiada ono mnóstwo pozytywnych wartości. Najbardziej docenianą z nich jest np to, iż wszystko znajduje się w jednym kompleksie. Na terenie obiektu natrafimy na: jadłodajnię, kaplicę, salę konferencyjną a także pokoje gościnne. Wspomniane na końcu pokoje są mocno zróżnicowane. Goszczące u nas osoby mają do doboru pokoje 1-, 2-, 3- i 5- osobowe. Dowolny spośród nich jest należycie wyposażony, a dodatkowo na życzenie gości dodajemy dodatkowe akcesoria. Prowadzimy też różnego rodzaju zgrupowania na rzecz zoorganizowanych wspólnot działających przy Kościele. Z naszego Domu Pielgrzyma jest niesłychanie blisko do Sanktuarium mieszczącego się na Jasnej Górze oraz do centrum Częstochowy. Zapraszamy do rezerwacj miejsc w Domu Pielgrzyma.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Srebrny upominek - chrzciny.waw.pl »

  Prezent na chrzest powinien być specjalny. W naszych czasach, nie mamy jak narzekać na brak możliwości - mamy ich dużo. Okazuje się że, nie każdy będzie dobry na tak podniosłą okazję. Co zatem się nada? Strona chrzciny.waw.pl zajmuje się właśnie ta problematyką. Dzięki naszej stronie znajdziecie należyty podarunek do chrztu i nie tylko. Sugerujemy ciekawe podarunki oraz przedstawiamy ich genezę i historię. Przez to będą mogli Państwo jeszcze lepiej dobrać podarunek do Waszych osobistych potrzeb.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

Religia - nowa strona:

Adres: